Kıbrıs Lüks Araç Kiralama - MHD Kıbrıs Rent a Car Farkıyla!

Yayınlanma Tarihi: 15/08/2022

Kıbrıs lüks araç kiralama sayfasına hoş geldiniz. MHD Kıbrıs rent a car hizmetleri ile lüks araçlarınızı saniyeler içerisinde kiralayabilirsiniz. Kaliteli ve en modern lüks araçları MHD Kıbrıs Rent a Car ayrıcalığı ile saniyeler içinde rezerve edebilirsiniz.

Kıbrıs'ta başta Mercedes ve BMW modelleri olmak üzere birçok lüks aracın kiralama hizmetini vermekteyiz.

Kıbrıs Lüks Araç Kiralama SSS

Kıbrıs'ta Ferrari kiralama hizmeti veriyor musunuz? -

Ferrari marka aracımız bulunmamaktadır. Ancak erken rezervasyon yapmanız durumunda firmamız sizler için aracın teminini yapabilir ve özel fiyat bilgisini tarafınıza iletir.

Kıbrıs lüks araç kiralama hizmeti Ercan havalimanına indikten sonra turistler, yerli yabancı pek çok kişi tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Adanın bir tarafında tarihi ve turistik güzelliklere ev sahipliği yapmakta olan Kıbrıs gibi geniş gezme olanaklarının bulunduğu bir lokasyonda araç kiralamadan tatilinizi huzur içerisinde geçiremezsiniz. Özellikle BMW, Mercedes gibi lüks araç kiralama hizmetlerinden konforunu ve keyfini düşünenler yoğun bir şekilde faydalanabilmektedir. MHD Kıbrıs Rent A Car firması sayesinde sorunsuz ve güler yüzlü hizmetimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat garantisi ile uzun periyotlu araç kiralama fırsatını da değerlendirmenizi önemle tavsiye etmekteyiz. Böylece Kıbrıs'ın pek çok farklı destinasyonuna toplu taşıma, taksi gibi maliyetli ve zahmetli olan ulaşım tercihleri yerine size evinizin konforunda ağırlayacak olan firmanın sayesinde kolayca ulaşmış olacaksınız. Üstelik sözleşmeli bir şekilde araç kiralama hizmeti aldığınız için herhangi bir mağduriyet söz konusu olmayacaktır. Tamamen güvenli bir şekilde Kıbrıs'ın hareketli güzel dünyasına havalimanında iner inmez erişim sağlama olanağına ulaşmış olacaksınız.
 

Kıbrıs Lüks Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Çok farklı gerekçeler ile araç kiralama yapılabilir ki bunlardan en sık karşımıza çıkanı iş seyahatleridir. Özellikle prestij için lüks ve pahalı otomobillere ihtiyaç duyulan anlarda bu araçların astronomik rakamları işletmeler ve iş adamları için çok fazla gelebilir. Ancak bazı iş görüşmelerinde önemli olan bu ayrıntı için Kıbrıs lüks araç kiralama firmamız gereken tüm kolaylıkları göstererek lüks araç kiralamanıza yardımcı olur. Bununla birlikte nişan ve düğün gibi toplu organizasyonlarında da araç kiralama ihtiyacı ortaya çıkar ki minibüs veya otobüs kiralayarak kalabalık toplulukların taşınması sağlanabilir. 

Firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Bu açıdan tüm araçlarımız servis bakımlı ve resmi evrakları tamdır. Sizin yolculuk esnasında mal ve can güvenliğiniz için kasko, sigorta gibi uygulamalar çok hassas bir şekilde yerine getirilir. Yapılan sözleşme gereği bir günden bir yıla kadar araç kiralamak mümkün olabilmektedir. 

 

Ekonomik Fiyatlarla Kıbrıs’ta Lüks Araç Kiralama Nasıl yapılır?

Tamamı yeni ve modelli olan otomobillerimiz bir telefon ile kiralanabilmektedir. Bu hizmet alımında yol yardımı, lastik değişimi, profesyonel danışmanlık gibi hizmetler de yer almaktadır. Lüks araç kiralama firmamız çok uygun rakamlar ile araç kiralamanıza fırsat verirken uygun ödeme seçenekleri ile de bütçenizi sarsmaz. Gerektiğinde filo kiralama fırsatı da sunan şirketimiz her türlü opsiyona açıktır. 

 

Kıbrıs Araç Kiralamada MDH Kıbrıs Rent A Car Farkı 

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan MDH Kıbrıs Rent A Car firması olarak tamamen güvenli, 1. Sınıf, lüks ve bakımları yapılmış araçlarla hizmet veriyoruz. Kuzey Kıbrıs'a kayıtlı resmi bir şirket olarak tamamen bize ait kiralık araç filomuz ile yerel hizmet vermekteyiz. Kiraladığınız bütün araçlar için fatura garantisi vermekteyiz. Siz değerli misafirlerimize verdiğimiz hizmetin en önemli unsuru müşteri memnuniyeti kalitesinin yüksek olmasıdır. Seyahat ve tatiliniz sırasında başınıza gelecek her türlü kaza ve problemde sigortalı araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bütün araçlarımız Kıbrıs'ın en yetkili servislerinde, yılda 4 kere olmak üzere periyodik bakımlara alınmaktadır. Periyodik bakıma eşlik eden detaylı temizlik hizmeti sayesinde hem sorunsuz ve arızasız hem de konforlu araçlarımızla tatilinizin keyfine varabilirsiniz. Kıbrıs’a hava yolu ile indiğiniz andan itibaren Kıbrıs rent a car hizmetimiz hemen yanı başınızda bulunacaktır. Böylece vakit kaybetmeden tatilinize veya iş ziyaretlerinize kesintisiz olarak dahi olabileceksiniz. 

 

 

Ödeme Yöntemleri
https://www.mhdkibris.org/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -