Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama - En Uygun Fiyatlar Burada!

Yayınlanma Tarihi: 19/08/2022

Kıbrıs Lefkoşa araç kiralama talebinizi oluşturmadan önce mutlaka MHD Kıbrıs Rent A Car şirketinin web sitesini ziyaret etmelisiniz.

 

Firma harika kalitede 2022 model otomobiller ile hizmet veriyor. Işıl ışıl olan bu otomobillerin tamamının periyodik bakımları yapılmakta sizin güvenliğiniz her şeyin önüne alınmaktadır. Günlük 600 TL'den başlayan otomobil konsepti içerisinde Honda, Volkswagen, Toyota, Hyundai, Fiat gibi geniş bir perspektife ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca Mercedes, BMW gibi lüks araç kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca düğün için araç kiralama veya nişan gibi ve resimleri kalabalık topluluklarla katılmayı düşünüyorsanız minibüs kiralama hizmeti de firma güvencesi ile sizlere ulaştırılabilmektedir. Özellikle Kıbrıs'ın başkenti Lefkoşa yılın her ayında rağbet görmektedir. Bu sebeple Lefkoşa'da tatilinizi geçireceksiniz veya çeşitli resmi işler eğitim için Lefkoşa’ya geliyorsanız rezervasyon için aceleci olmalı ve birkaç hafta öncesinden firmanın web sitesinde bulunan iletişim kanallarını kullanarak sözleşmenizi yapmalısınız. Bu sebeple bile araba kiralama hizmetini aldıktan sonra sadece Lefkoşa’da kalmak zorunda değilsiniz. Girne, İskele, Gazimağusa, Güzelyurt gibi turizm cenneti olan lokasyonlara ve destinasyonlara ortalama 1 saatlik yolculukla ulaşabilirsiniz.

 

Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Elde ettiğimiz bilgilere göre ortalama olarak günlük 600 TL ile Lefkoşa lokasyonunda araç kiralayabilirsiniz. Lefkoşa Kıbrıs'ın resmi olarak başkenti olduğu için Kıbrıs’taki bütün resmi işlerinizi Lefkoşa'da halletmeniz gerekmektedir. Kıbrıs'ta bir yatırım yapmayı düşünen iş adamıysanız yolunuz mutlaka Lefkoşa’ya düşecektir. Ayrıca Kıbrıs'a eğitim için geldiyseniz Lefkoşa'da bulunan Vakıf üniversitelerini özel üniversiteleri tercih ettikten sonra yine Lefkoşa güzergahında pek çok önemli resmi işlerimiz olacaktır. Bu sebeple Lefkoşa araç kiralama fiyatları da yoğun olarak merak edilmektedir. MHD rent a car firmasının fiyat portföyünü inceliyoruz ve sizlerle paylaşıyoruz. Ancak kiralamış olduğunuz araçla yukarıda da bahsettiğimiz gibi Kıbrıs'ın genellikle bir saat mesafede bulunan turistik merkezlerine hemen erişim sağlayabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Lefkoşa’ya Nasıl Gidilir?

Araç kiralamak istemiyorsanız yakın mesafede olan başkent için taksi hizmeti alabilir veya toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca çeşitli turlara katıldı iseniz tur konsepti içerisinde de başkente ulaşma olanağınız bulunacaktır. Fakat zaman kaybetmek istemiyorsanız rent a car hizmetini önemle tavsiye ediyoruz. Böylece sadece 10 dakika içerisinde Havalimanı’ndan çıkış sağlayabilir ve iki ülkenin de başkentine hemen ulaşabilirsiniz. Kıbrıs Adası ile ilgili geleneklere ve tarihe ulaşmak istiyorsanız sizin için en kestirme yol bir Lefkoşa tatil olacaktır. Hem Güney Kıbrıs'ın hem de Kuzey Kıbrıs'ın başkenti olan Lefkoşa ikiye bölünmüş bir kenttir. Bu yönüyle bile görülmeye değer müstesna bir bölgedir. Lefkoşe araç kiralama hizmetinizi aldıktan sonra Ercan Havalimanı’ndan sadece 20 kilometrede olan başkenti aracınızla günübirlik kolayca ulaşabilirsiniz.

Lefkoşa Araç Kiralama İle Gezilecek Yerler

Araç kiralama hizmetini dilerseniz 3 günlük dilerseniz bir haftalık dilerseniz daha uzun periyotlarda tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca lüks araç kiralama ve şoförlü araç kiralamada Lefkoşa araç kiralama portföyü içerisinde firma tarafından sunulabilmektedir. Aracınızı kiraladıktan sonra mutlaka tarihi hanları, camileri ve hamamları gezmenizi tavsiye etmekteyiz. 

  • Girne Kapısı ve Dikilitaş Meydanı
  • Büyük Han
  • Yiğitler Burcu Kapısı (Buradan Rum tarafını görebilirsiniz)
  • Kumarcılar Hanı
  • Selimiye Camii
  • Bandabulya Çarşısı 
  • Lokmacı Sınır Kapısı

Bu tarihi ve turistik yerlerin tamamını MHD Kıbrıs Rent A Car hizmetleri farkıyla yaşamak isterseniz telefonla ve internet sitesinden rezervasyonu kolayca yaptırabilirsiniz. Böylece sorunsuz ve uygun fiyatlı araçlarla Lefkoşa’yı gezebilir, tatilinizi doyasıya yaşamanın mutluluğuna ulaşabilirsiniz. 

 

Ödeme Yöntemleri
https://www.mhdkibris.org/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -