Hakkımızda

MHD Kıbrıs Rent a Car ile en uyguna araç kiralayın!
 

Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık olarak 10 yıldır hizmet veren MHD Kıbrıs Rent a Car firmamız, her zaman %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlamaktadır. Ekonomik sınıflı araçlarımız başta olmak üzere lüks sınıflı araçlarımızda en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Araç kiralama organizasyonumuz, profesyonel ekiplerimiz tarafından yönetilmekle birlikte faturalı ve garantilidir. Ücretsiz rezervasyon iptali hizmetimizin yanında Ercan Havalimanı transferlerinizi de tamamen ücretsiz şekilde yapıyoruz.

MHD Kıbrıs Rent a Car güvencesi ile kiraladığınız tüm araçlarımız full kaskolu şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Olası maddi hasarlarda kesinlikle müşterilerimizden herhangi bir ücret talebimimiz olmamaktadır. Araçlarımız 2018 yılı ve üzerinde olmakla birlikte az kilometreli ve periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

Tüm rezervasyonlarınız için +90 533 851 34 34 numaramızdan WhatsApp desteği alabilirsiniz.

MHD Kıbrıs Rent a Car üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonları, e-posta adresinize gönderilen rezervasyon kodunuz ile https://www.mhdkibris.org/sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. 

Rezervasyon sayfamız üzerinden tüm kiralık araçlarımıza ulaşabilir, saniyeler içerisinde size uygun aracı seçebilirsiniz. Araçlarımız tamamen konfor odaklı ve son donanım sisteme sahiptir.

Bizleri tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, Kıbrıs'ta keyifli sürüşler dileriz.

Ödeme Yöntemleri
https://www.mhdkibris.org/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -