Rezervasyon İptali

Müşterilerimiz, araç kiralama hizmetinin başlamasına 24 saat kalan rezervasyon iptali talep ettiği taktirde, ödemiş olduğu hizmet bedelinin tamamı kendisine iade edilir.

Müşteri, hizmetin başlamasına 24 saatten az kalan süre içinde iptal taleplerinde ilgili rezervasyonu tamamlayacak firmanın şartları uygulanacaktır. Müşteri tarafından yapılan tarih değişikliklerinde iptal hükümleri ve firmanın şartları geçerlidir.

Müşteri, MHD Kıbrıs Rent a Car'dan satın alınan hizmetle ilgili hizmet sözleşmesi kurallarına uyacağını; 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

Hizmetin ifasından sonra Müşteriye ait kredi kartının Firmanın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun hizmet bedelini Firmaya ödememesi halinde Müşteri, hizmet bedelinden ve doğan zararlardan sorumludur.

MHD Kıbrıs Rent a Car üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz tüm rezervasyonlarınızı https://www.mhdkibris.org/sorgulama sayfamızdan anlık sorgulayabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
https://www.mhdkibris.org/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -